PPV WrestleDream Spoiler | Swerve vs. Hangman

Deathmatch Classic

#uncensored
Konular
1,059
Beğeni sayısı
1,036
PG Nakit
350
Favori Güreşçi
Thumbtack Jack
1 1
Tekrar bu maç hakkında konuşmak gerekirse ciddi manada Swerve arkasına büyük bir destek alarak şirketin en büyük isimlerinden birini mağlup etti, müthiş bir momentum yakaladı ve sosyal medya da dahil her yer Swerve'in yükselişinden bahsediyordu, bu gelecek çok büyük bir pushun habercisi.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
6,332
Beğeni sayısı
4,092
PG Nakit
3,280
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Ben bu maçı Page alır diyordum, Seattle’ın Swerve’ün memleketi olduğunu atlamışım. Ama olsun çok daha iyi bir seçim. İnanılmaz iyi maçtı bence, gecenin en iyileri arasındandı diyebilirim net bir şekilde. Swerve şahane performansını galibiyetiyle taçlandırmış oldu. Gerek memleketinde aldığı pop, gerekse dün gece Edge gelene kadar kendisine düzülen övgülerle kaynayan Twitter güreş timeını hesaba katarsak Swerve’ü ileride daha da güzel günler bekliyor bence. NXT’de de çok severek izliyordum zaten, burada üstüne koyarak ilerlemeye devam ediyor.

Konular
1,948
Beğeni sayısı
935
PG Nakit
655
RPG Karakteri
Solo Sikoa
Favori Güreşçi
CM Punk
1
Swerve için büyük planlar var gibi hissediyorum. Başta çok göze batacak bir pozisyona gelebileceğini düşünmesem de son dönemde ki ring içi, mikrofon, segment performansları bir kemere kafalama gireceği sinyallerini verdi bana şahsen.

Netuno

One & Only
Konular
210
Beğeni sayısı
1,703
PG Nakit
780
RPG Karakteri
"The Last World Beater" Will Ospreay
Favori Güreşçi
Hana Kimura
Swerve'ın alması mantıklı hareket. Doğal bir etkileşimi var seyirci ile, bu da seyirciye yansıdı. Ama basamak üstündeki Deadeye falan aşırı gereksiz şeydi.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: