PPV No Mercy Spoiler | NXT Şampiyonluğu

Bero

﷽﷽﷽
Konular
1,637
Beğeni sayısı
1,454
PG Nakit
3,750
RPG Karakteri
Erick Rowan
Favori Güreşçi
Bray Wyatt
NXT Şampiyonluğu Maçı
Carmelo Hayes (c) vs. Ilja Dragunov

Hayes Turnbuckle'da Dragunov'un üstüne atlıyor fakat Dragunov'dan sert bir clothesline Geliyor!!! HAYES YERE YAPIŞIYOR. DRAGUNOV HEMEN TURNBUCKLE'A ÇIKIYOR VE H-BOMB YAPIYOR!!!! TUŞA GİDİYOR DRAGUNOV 1! 2! 3! YENİ ŞAMPİYONNNNN!!!!!

Johnny Sack

CM P*nk S*veni
Konular
1,805
Beğeni sayısı
1,568
PG Nakit
390
RPG Karakteri
Goldberg
Favori Güreşçi
Mark Henry
Ilja Dragunov'un bir başarı alması şarttı ve doğru zamanda oldu bu bence. Memnunum bu karardan. Melo bu kemeri bir kez daha alır bence ama.

agaoglu23

belair
Konular
21
Beğeni sayısı
708
PG Nakit
530
Favori Güreşçi
Bianca Belair
Valla şu Carmelo Hayes ve Wes Lee'ye yapılan yorumlar bana feci gümletici geliyor ya. İkisi de taş gibi güreşçi baba, yalan yok yani.

Maç acayip iyi, sonuç bence beklediğimden erken ama eninde sonunda olması gereken sonuç. Dragunov'un Gunther'den çok fazla eksiği yok bence, ikisinin NXT UK'de izlettikleri falan zaten belli ediyor her şeyi. Bir adım daha attı, bundan sonra bence yolu ana kadro, kemeri çok fazla tutmasının anlamı yok ama acayip maçlar ve acayip feudlar bizi bekliyor, eminim.

Nature Boy

güreşin muhtarı
Konular
178
Beğeni sayısı
2,248
PG Nakit
990
Favori Güreşçi
MJF
1
Valla şu Carmelo Hayes ve Wes Lee'ye yapılan yorumlar bana feci gümletici geliyor ya. İkisi de taş gibi güreşçi baba, yalan yok yani.
Kanka forumda benden başka bu iki adamı gömen birisi yok. Direkt yazsaydın ya bana.

Vanilla midget adamlar. Melo’nun azıcık promosu olduğundan belki başka türlü değerlendirirsin ama spottan spota koşan adamlara güreşçiden saymamak lazım. Böyle adamlardan AEW’da yığınla var. Orada da gömüyorum.

agaoglu23

belair
Konular
21
Beğeni sayısı
708
PG Nakit
530
Favori Güreşçi
Bianca Belair
Kanka forumda benden başka bu iki adamı gömen birisi yok. Direkt yazsaydın ya bana.

Vanilla midget adamlar. Melo’nun azıcık promosu olduğundan belki başka türlü değerlendirirsin ama spottan spota koşan adamlara güreşçiden saymamak lazım. Böyle adamlardan AEW’da yığınla var. Orada da gömüyorum.
Wes Lee'ye sövmeyen bir ben varım yav, Melo'ya da gömen baya gördüm, sana olsa direkt dc'den yazardık üstat, ayıpediyon.

Melo'da hem face hem heel'lik var bence ya, promo da var ki hatta daha yolun çok başında. Ring içleri ikisinin de zaten çok ayrı seviyede. Lee'den ileride ana kemer şampiyonu olamaz şu an ama Melo kesin damga vuracak şirkete, er ya da geç babam.

Nature Boy

güreşin muhtarı
Konular
178
Beğeni sayısı
2,248
PG Nakit
990
Favori Güreşçi
MJF
1
Wes Lee'ye sövmeyen bir ben varım yav, Melo'ya da gömen baya gördüm, sana olsa direkt dc'den yazardık üstat, ayıpediyon.

Melo'da hem face hem heel'lik var bence ya, promo da var ki hatta daha yolun çok başında. Ring içleri ikisinin de zaten çok ayrı seviyede. Lee'den ileride ana kemer şampiyonu olamaz şu an ama Melo kesin damga vuracak şirkete, er ya da geç babam.
Ayıp etmişim. Özür dilerim babam. 🫂

Valla dediğim gibi piyasada 500 tane Wes Lee var. Hiçbir özel yanı yok. Övülmesine en ufak anlam veremiyorum. Melo konusunda da yine karakter işi ve promo var; yok değil. Ancak Christian Casanova olarak bağımsız sahnede güreştiğinden farksız değil. Herhangi bir adam güreşi yapıyor maalesef. Fizik olarak da çok dezavantajlı. Büyük sahnede hiç öyle düşündüğünüz gibi iş yapmayacak bu yüzden.

agaoglu23

belair
Konular
21
Beğeni sayısı
708
PG Nakit
530
Favori Güreşçi
Bianca Belair
Ayıp etmişim. Özür dilerim babam. 🫂

Valla dediğim gibi piyasada 500 tane Wes Lee var. Hiçbir özel yanı yok. Övülmesine en ufak anlam veremiyorum. Melo konusunda da yine karakter işi ve promo var; yok değil. Ancak Christian Casanova olarak bağımsız sahnede güreştiğinden farksız değil. Herhangi bir adam güreşi yapıyor maalesef. Fizik olarak da çok dezavantajlı. Büyük sahnede hiç öyle düşündüğünüz gibi iş yapmayacak bu yüzden.
Baba valla olacak şey belli bu arada, Wes Lee şirketin yeni Ricochet'i olur, biz de iyi maçlarından sonra abi neden kemer alamıyor abi deriz ve döngü devam eder.

Melo tam WWE elemanı yalnız ya, iş yapar mı yapmaz mı zaman gösterir ama o sahneye çıkaracağına eminim ben WWE'nin.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: