PPV No Mercy Spoiler | Baron Corbin vs. Bron Breakker

Bero

Cm Punk'a Hasım, Dominik Mysterio'ya Hasım
Konular
1,558
Beğeni sayısı
1,318
PG Nakit
3,490
RPG Karakteri
Erick Rowan
Favori Güreşçi
Bray Wyatt
1
Baron Corbin vs. Bron Breakker

Breakker ringin dışında Corbin'i vurarak spiker masasını kırıyor. Ringe geçtiğinde ise Corbin'i kaldırmak istiyor ama Mr. Stone Turnbuckle'dan Breakker'ın üstüne atlıyor. Breakker tutuyor ve ringin dışına görevlilerin üstüne atıyor! Breakker arkasını döndüğünde BARON CORBİN END OF DAYS VURUYOR!!! TUŞA GİDİYOR!! 1! 2! 3!!!!!!! SONUNDA BE!!!!! ALLLAHIM ŞU GÖZLERLE CORBİN'İN MAÇ KAZANMASINA ŞAHİTLİK ETTİM!!!!!!!!!!!!

agaoglu23

belair
Konular
10
Beğeni sayısı
603
PG Nakit
435
Favori Güreşçi
Bianca Belair
Baba Corbin bile karizmatik olabiliyormuş ya, her NXT şovuna yeni bir ders kervanında bu şov dersimiz bu galiba. Acayip iyiydi entrance.

Maç da baya baya sert geçti, NXT'nin son bir kaç aydır yaptığı atılımın temelinde gerçekten PG öncesi era'yı andırması bence çok büyük etken. Bu maç da bunlardan biri oldu, Breakker heel olarak baya sağlam momentum topladı. Von Wagner'i de haşat etti resmen 2 hafta önce. Kazanır diye bekliyordum ama Corbin maçta resmen eskiye döndü ya, ben ana kadroda çok yıprandığını düşünüyordum. Ana kadrodakilerin NXT'de olmasına gerek yok ama böyle bir durum için NXT kullanılmalı. Corbin için adeta yeniden doğuş oldu NXT. Ekranda görürken de baymıyor adam yani, bu şekilde devam.

Breakker için de zaman daralıyor, artık NXT günlerinin sonu diye umuyorum.

Johnny Sack

CM P*nk S*veni
Konular
1,804
Beğeni sayısı
1,511
PG Nakit
390
RPG Karakteri
Goldberg
Favori Güreşçi
Mark Henry
Yapacağını yaptı da ana kadroya geldiğinde doğrudan ana kemeri almazsa yüzü eskiyecek. Çok büyük planlar kurulmadan gelmez Bron.
Bron geldiği an bir senelik kalkınma planı belirlenmiş olarak gelir o konuda bir endişem yok ama şu an NXT'de yapabileceği her şeyi yaptı ve burada daha sıkıcı hale geliyor. Ya ara versin ya da hiç vakit kaybedilmesin diyorum ben.

Nature Boy

🤙pura vida
Konular
149
Beğeni sayısı
2,052
PG Nakit
1,090
Favori Güreşçi
Jacob
Bron geldiği an bir senelik kalkınma planı belirlenmiş olarak gelir o konuda bir endişem yok ama şu an NXT'de yapabileceği her şeyi yaptı ve burada daha sıkıcı hale geliyor. Ya ara versin ya da hiç vakit kaybedilmesin diyorum ben.
Haksız değilsin de ana kadroda üst pota şu an inanılmaz dolu. Bron gelse yapması gereken etkiyi yapamayacak. Senin dediğin gibi ara verse güreşinden kaybedecek. İşleyen demir ışıldar misali, sürekli bir aksiyonda olması adama artı katar sadece. Heyecanla beklemekten başka yapacağımız bir şey yok.

agaoglu23

belair
Konular
10
Beğeni sayısı
603
PG Nakit
435
Favori Güreşçi
Bianca Belair
Haksız değilsin de ana kadroda üst pota şu an inanılmaz dolu. Bron gelse yapması gereken etkiyi yapamayacak. Senin dediğin gibi ara verse güreşinden kaybedecek. İşleyen demir ışıldar misali, sürekli bir aksiyonda olması adama artı katar sadece. Heyecanla beklemekten başka yapacağımız bir şey yok.
Dragunov'la efsane bir maç izletmeleri yok mu ya ? Varız bu işe.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: