RPG "Kapalı Dükkana Kira Ödedik İşte"

Rise Above Hate

PG İle Giderim
Konular
204
Beğeni sayısı
1,131
PG Nakit
1,240
RPG Karakteri
Nigel McGuinness
Favori Güreşçi
Becky Lynch
Ben sadece iyi bir insan olmak istedim, sadece iyi bir insan...
Atıldık lan, ihraç edildik lan, atıldık lan, adalet mi lan bu? Başka adam mı kalmadı? *Dar Alanda Kısa Paslaşmalar - Torba Suat*

dhzze9k.png

Bir şeyin gerçekleşmesini çok istediğinizde o şey, sırf siz çok istediniz diye gerçekleşmez. Hayatın garip bir huyudur bu. Her ringe adımımı attığımda kendinden emin, kararlı, özgüvenli bir adam portresi çiziyordum. Güreş kariyerine yıllar sonra dönüp bu kadar yenilgiden sonra hala atarlı giderli konuşan, özgüveni tavan bir adama evrildim 2 ay içerisinde. Demans belirtileri mi gösteriyorum acaba, bilemiyorum. Mayhem tarihin tozlu sayfalarına gömüldü. Çok uğraştım biliyor musunuz, çok... John... Onun sarf ettiği efor inanılmazdı. Hiçbir şey için olmasa bile o adamın mücadelesi için Mayhem ayakta kalmalıydı. Olmadı ama... Şu an öyle bir ortam var ki şu saatten sonra şovların gidişatı, Mayhem'in evlatlarının akıbeti, hiçbir şey belli değil ve bu belirsizlik canımı sıkıyor, beni sinirlendiriyor. Ama sakin kalmalıyım... Hala buradayız değil mi? Neticede kaybeden 5'linin kovulacağı bir şart yoktu maçta. Hala buradayız. Mayhem'in kalıntıları olarak buradayız ve mücadelemiz artık kendimiz için. Belki de bugüne kadar olan tüm çabalar da bunun içindi. Kim bilir?

Mayhem artık yok... Belki de hiç olmadı, o da ayrı konu, unuttum gitti. Sizler de unutun bütün olanları. Kapalı dükkana kira ödedik işte...

Ressam olur insanlar başkalarının kalbini kazıya kazıya ya da resim olurlar senin gibi kazına kazına. *Dar Alanda Kısa Paslaşmalar - Hacı*

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: